Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Καστοριάς, οι Διευθυντές/ντριες, οι εκπαιδευτικοί, οι μαθητές των ημερήσιων και εσπερινών ΓΕΛ και ΕΠΑΛ του Ν. Καστοριάς, οι γονείς των μαθητών και μαθητριών, νιώθουμε την ανάγκη να εκφράσουμε εγκάρδιες ευχαριστίες για την επί σειρά ετών όμορφη πρωτοβουλία σας, να τιμάτε και να βραβεύετε τα παιδιά μας για το ζήλο, την επιμέλεια, την επιμονή για την εκπλήρωση των ονείρων τους, προσφέροντας υποτροφίες στους αριστούχους.

Είναι μεγάλη τιμή για μας η αγάπη των ομογενών μας και η έμπρακτη απόδειξη ότι έξω από την Ελλάδα και την Καστοριά χτυπά μια μεγάλη Ελληνική και Καστοριανή  καρδιά.

Εκφράζουμε την ευγνωμοσύνη μας για την ανιδιοτελή προσφορά σας και ευχόμαστε να βρει κι άλλους μιμητές.

Ευχόμαστε ολόψυχα καλή δύναμη και συνέχεια στο έργο σας, υγεία σε σας και τις οικογένειές σας!

Με εκτίμηση και ευγνωμοσύνη

Μαρνέρη Ευγενία

Συνημμένα:
Download this file (Ευχαριστήριο για το Σύλλογο Ομόνοια.docx)Ευχαριστήριο[ ]14 kB