Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς σχετικά με την 4/ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ΄ τάξης, του Γυμνασίου Μεσοποταμίας , του Γυμνασίου Νεστορίου , του Γυμνασίου Οινόης και του Γυμνασίου Πενταβρύσου (σύμπραξη) στο Ναύπλιο .

Σχετ: α) Υ.Α. 33120/ΓΔ4/6-3-2017 (ΦΕΚ 681 τ. Β΄/06-03-2017) με θέμα «Εκδρομές-Εκπαιδευτικές επισκέψεις μαθητών Δημόσιων και ιδιωτικών σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης εντός και εκτός της χώρας»

Π  Ρ  Ο  Σ  Κ  Α  Λ  Ο  Υ  Μ  Ε

Τα Γραφεία Γενικού  Τουρισμού  με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ,

να καταθέσουν στο   Γυμνάσιο Μεσοποταμίας (τηλ. 2467307106, υπόψη κ. Σιζοπούλου Ελένη) σφραγισμένη προσφορά με υπεύθυνη δήλωση ότι το πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας  το οποίο βρίσκεται σε ισχύ , άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ, και με την αναγραφή του ειδικού αριθμού, ασφάλιση αστικής ευθύνης και όλα τα απαραίτητα πρωτότυπα πιστοποιητικά όπως προβλέπει η νομοθεσία, μέχρι την Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2024, ώρα 11:00 το μεσημέρι. Εκπρόθεσμες προσφορές δεν θα ληφθούν υπόψη. Το άνοιγμα των προσφορών θα γίνει ώρα 11:30 της ίδιας ημέρας.