ΘΕΜΑ:   Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς που αφορά  δύο (2) μετακινήσεις με μετάβαση, διαμονή και επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών προς το/και από την Οστράβα  της Τσεχίας και προς την/και από τη Βαρκελώνη της Ισπανίας  στο πλαίσιο του Προγράμματος Erasmus+.

ΣΧΕΤΙΚΟ: Υ.Α. Αριθμ. 33120/ΓΔ4 Εκδρομές - Εκπαιδευτικές επισκέψεις μαθητών και μαθητριών Δημόσιων και Ιδιωτικών σχολείων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης εντός και εκτός της χώρας (Αρ. ΦΕΚ 681/6-3-2017).

Π  Ρ  Ο  Σ  Κ  Α  Λ  Ο  Υ  Μ  Ε

Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ,

να καταθέσουν στοΕΠΑΛ  Καστοριάς (Εργατικές Κατοικίες, Χλόη Καστοριάς, Τ.Κ. 52100, τηλ. 24670-28206, υπόψη κ. Ταμήλια ) σφραγισμένη προσφορά μέχρι την Τρίτη  28 Σεπτεμβρίου  2021, έως ώρα 12.00 το μεσημέρι.

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά.

Οι προσφορές θα αξιολογηθούν από τον διευθυντή, ο οποίος θα ορίσει επιτροπή για να επιλέξει το ταξιδιωτικό γραφείο.