Απαντώντας στο αίτημα του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης της Φιλοσοφικής Σχολής του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και λαμβάνοντας υπόψη το με αρ. πρ. 56/21-10-2021 Απόσπασμα Πρακτικού του Δ.Σ. του ΙΕΠ, σας ενημερώνουμε ότι εγκρίνουμε τη διεξαγωγή του ερευνητικού - πιλοτικού προγράμματος με θέμα: «Το Σχολείο Οργανισμός και Κοινότητα Μάθησης», το οποίο απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης για το σχολικό έτος 2021-2022. Ο φάκελος υποψηφιότητας του κάθε σχολείου πρέπει να υποβληθεί έως 20 Δεκεμβρίου 2021 ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Περισσότερες πληροφορίες για το ερευνητικό - πιλοτικό πρόγραμμα βρίσκονται στην ιστοσελίδα: www.okm.eds.uoa.gr . Επίσης, επισυνάπτεται η πρόσκληση ενδιαφέροντος.