ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Για την πλήρωση κενούμενων θέσεων εκπαιδευτικών - μελών, των ήδη συγκροτημένων Επιστημονικών Εποπτικών Συμβουλίων (ΕΠ.Ε.Σ) των Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων

καλεί
για την πλήρωση των θέσεων: του/της Εκπαιδευτικού του Επιστημονικού Εποπτικού Συμβουλίου (ΕΠ.Ε.Σ) και του/της Αναπληρωτή/τριας αυτού/ής όπου απαιτείται, των Σχολείων του ΠΙΝΑΚΑ Α (ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ 1 της παρούσης στη σελ. 8 ) τους/τις ενδιαφερόμενους/ες: να υποβάλουν ηλεκτρονικά αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος σε ειδική ηλεκτρονική πλατφόρμα, η οποία είναι προσβάσιμη μέσω της Ενιαίας Ψηφιακής Πύλης GOV.GR στη διαδρομή: Αρχική -> Εκπαίδευση -> Επαγγελματίες εκπαίδευσης -> Πλήρωση θέσεων προέδρων /αναπληρωτών προέδρων και μελών επιστημονικών εποπτικών συμβουλίων για τα Πρότυπα και Πειραματικά σχολεία Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων ορίζεται από την Παρασκευή 16.02.2024 μέχρι την Πέμπτη 22.02.2024 και ώρα 23:59.

Συνημμένα:
Download this file (ΨΚ9Η46ΝΚΠΔ-Υ5Η.pdf)ΨΚ9Η46ΝΚΠΔ-Υ5Η.pdf[ ]256 kB