Σε συνέχεια του αντικειμένου του θέματος και των αναγραφομένων :

1. Σάς κοινοποιούμε πίνακα με τις διδακτικές ανάγκες ? λειτουργικά κενά Ε.Α.Ε. στις σχολικές μονάδες της περιοχής ευθύνης μας.
  2. Καλούμε τους εκπαιδευτικούς, που επιθυμούν να διατεθούν για την κάλυψη των συγκεκριμένων διδακτικών αναγκών των δύο ΣΜΕΑΕ και των εγκεκριμένων Τμημάτων Ένταξης των σχολικών μονάδων της περιφερείας μας, να συμπληρώσουν τη συνημμένη δήλωση συμπλήρωσης ωραρίου με τη σειρά που επιθυμούν.

Η αποστολή των δηλώσεων παρακαλούμε να γίνει έως και την Πέμπτη, 27/10/2016 και ώρα 12.00 το μεσημέρι, με ηλεκτρονική μορφή στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..