Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Έχοντας υπόψιν:

...............................................................................................

Π ρ ο σ κ α λ ο ύ μ ε

όλους τους υποψηφίους Διευθυντές/ Διευθύντριες Σχολικών Μονάδων της Δ.Δ.Ε Δωδεκανήσου, που περιλαμβάνονται στον Αξιολογικό Πίνακα Επιλογής Υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου σύμφωνα με την με αριθμ. πρωτ. Φ.10.6/649/653/29.01.2019 απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Νοτίου Αιγαίου «Κύρωση νέου αξιολογικού πίνακα επιλογής υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Δωδεκανήσου», οι οποίοι δεν έχουν καταλάβει θέση Διευθυντή/Διευθύντριας Σχολικής Μονάδας, να υποβάλουν, εφόσον το επιθυμούν, δήλωση προτίμησης για την τοποθέτησή τους σε κενούμενες θέσεις Διευθυντών/Διευθυντριών με θητεία , η οποία έληγε στις 31-07-2020 και η οποία σύμφωνα με τα άρθρα 52 «Παράταση της θητείας στελεχών εκπαίδευσης» και 53 «Παράταση ισχύος πινάκων επιλογής διευθυντών σχολικών μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων» του ν. 4692/2020 (ΦΕΚ 111 τ. Α΄) παρατείνεται και μετά τη λήξη της, έως την επιλογή τοποθέτηση και ανάληψη υπηρεσίας νέων στελεχών, των παρακάτω σχολικών μονάδων ΔΕ Δωδεκανήσου:
1.ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
2.4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Οι υποψήφιοι συμπληρώνουν το επισυναπτόμενο έντυπο αίτησης ? δήλωσης και το αποστέλλουν ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. της υπηρεσίας μας ή το καταθέτουν στο πρωτόκολλο της υπηρεσίας μέχρι την Τετάρτη 21.07.2021 και ώρα 12:00.