Ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας

Έχοντας υπόψη:

............................

Προσκαλούμε

με την παρούσα όλους τους υποψηφίους που περιλαμβάνονται στους οικείους αξιολογικούς πίνακες επιλογής, σύμφωνα με την υπ? αριθμ.Φ.32/11162/24-07-2017 Απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής «Κύρωση τελικού ενιαίου αξιολογικού πίνακα υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας», για την πλήρωση κενούμενων θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Α΄ Αθήνας οι οποίοι δεν έχουν τοποθετηθεί σε σχολική μονάδα, να δηλώσουν -εφόσον το επιθυμούν- την προτίμησή τους για την τοποθέτησή τους στις κενούμενες θέσεις με θητεία, η οποία έληγε στις 31-07-2020 και η οποία σύμφωνα με τα άρθρα 52 «Παράταση της θητείας στελεχών εκπαίδευσης» και 53 «Παράταση ισχύος πινάκων επιλογής διευθυντών σχολικών μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων» του ν.4692/2020 (ΦΕΚ 111/Α΄/12-06-2020) παρατείνεται και μετά τη λήξη της, έως την επιλογή, τοποθέτηση και ανάληψη υπηρεσίας νέων στελεχών των παρακάτω σχολικών μονάδων, ως εξής: