Η Αναπληρώτρια Περιφερειακή Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας
Έχοντας υπόψη:

........................................................

Αποφασίζουμε
Τοποθετούμε στις αντίστοιχες θέσεις Υποδιευθυντών/ντριών του Πρότυπου ΓΕ.Λ. και των Πειραματικών Δημοτικών Σχολείων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας, τους/τις παρακάτω εκπαιδευτικούς.

Οι αναφερόμενοι/ες στην παρούσα απόφαση υποχρεούνται να αναλάβουν υπηρεσία ως Υποδιευθυντές/ντριες του Πρότυπου Σχολείου και των Πειραματικών Σχολείων της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας, το αργότερο εντός δύο (2) εργάσιμων ημερών από την κοινοποίηση της απόφασης τοποθέτησής τους, δηλαδή από Πέμπτη 09-11-2023 έως και Παρασκευή 10-11-2023.
Οι Υποδιευθυντές/ντριες Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων τοποθετούνται για τετραετή θητεία, η οποία ξεκινά με την τοποθέτησή τους και λήγει την 31η Ιουλίου 2027.