Παρακαλούμε όσα ταξιδιωτικά γραφεία επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να υποβάλουν τις προσφορές τους σχετικά  με την 3/ήμερη εκδρομή της Β΄ τάξης Λυκείου του Σχολείου μας στην Αθήνα με δύο (02) διανυκτερεύσεις. Η παραπάνω εκδρομή θα περιλαμβάνει στάση στο Μεσολόγγι (μετάβαση), επίσκεψη – στάση στη Ναύπακτο (μετάβαση), επίσκεψη στους Δελφούς – Αράχοβα (επιστροφή) και μετακινήσεις μέσα την πόλη.

Προκειμένου και σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία να επιλεγεί το ταξιδιωτικό γραφείο που θα οργανώσει την παραπάνω μετακίνηση καλούνται τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στο σχολείο μας ΓΕΛ Άργους Ορεστικού (Παύλου Μελλά 2, Τ.Κ.52200 Άργος Ορεστικό, τηλ: 2467044544), υπόψη του Διευθυντή κ. Δημητρίου Τσατσαρώνη κλειστή (σφραγισμένη) προσφορά μέχρι την Πέμπτη 03 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 12:00 π.μ.