Σχετικό έγγραφο: το με αρ.πρ. 116538/Δ2/23-09-2022 εισερχόμενο έγγραφο του ΥΠΑΙΘ..
Απαντώντας στο αίτημα του Προτύπου Γυμνασίου Ηρακλείου σχετικά με την έγκριση του 2ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού με τίτλο: «Η Χρυσή τομή στη ζωή μας» , σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με το Απόσπασμα Πρακτικού 50/22-09-2022 του Ι.Ε.Π., εγκρίνουμε τον ανωτέρω μαθητικό διαγωνισμό, για μαθητές/τριες Γυμνασίων όλης της χώρας. Ο εν λόγω διαγωνισμός θα υλοποιηθεί χωρίς οικονομική επιβάρυνση. Η καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων είναι η 28 Νοεμβρίου 2022 και οι εργασίες θα πρέπει να υποβληθούν μέχρι και τις 14 Απριλίου 2023. Για περισσότερες πληροφορίες, επισυνάπτεται η Προκήρυξη ή μπορείτε να επικοινωνείτε στο mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.