Σχετικό έγγραφο: το με αρ. πρ. 98150/Δ2/04-08-2022 εισερχόμενο έγγραφο του Υ.ΠΑΙ.Θ.
Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με το Απόσπασμα Πρακτικού 41/28-07-2022 του Δ.Σ. του Ι.Ε.Π., εγκρίνεται η διεξαγωγή του Πανελλήνιου Σχολικού Διαγωνισμού Ζωγραφικής με τίτλο: «Άγριες μέλισσες και άλλοι επικονιαστές στα λουλούδια του τόπου μου», που διοργανώνεται από το Τμήμα Γεωγραφίας του Πανεπιστημίου Αιγαίου και απευθύνεται σε μαθητές/τριες όλων των τάξεων δημοτικού, γυμνασίου και λυκείου, όλων των σχολικών μονάδων της χώρας, για το σχολικό έτος 2022-2023.

Για περισσότερες πληροφορίες επισυνάπτεται η Προκήρυξη του εν λόγω Διαγωνισμού και παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες να επικοινωνούν απευθείας με τον Φορέα Διοργάνωσης στο τηλ. 2251036453 (κα. Β. Χίου) και στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.