Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Έχοντας υπόψη:

........................................................

ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ
Εγκρίνουμε τη διεξαγωγή της 1ης Συνάντησης Νεανικής Ποίησης για μαθητές/τριες Γυμνασίου - Λυκείου, που διοργανώνει το Μουσικό Γυμνάσιο Καστοριάς, η οποία απευθύνεται σε μαθητές/τριες που φοιτούν σε όλες τις Σχολικές Μονάδες της Περιφερείας μας κατά το σχολικό έτος 2022-2023.

Για οποιαδήποτε πληροφορία, παρακαλούμε επικοινωνήστε με ένα από τα μέλη της οργανωτικής επιτροπής:
Eλένη Αλεξίου: τηλ.: 6947936179, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   Παναγιώτα Τσιάτσικα: τηλ.: 6937094494, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  Eλένη Τσιπλάκη: τηλ.: 6930877044, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ακολουθεί κείμενο με αναλυτικές οδηγίες και όρους συμμετοχής.