Απαντώντας στην από 08-07-2021 αίτηση της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης με θέμα: «Έγκριση του 19ου Μοντέλου Ηνωμένων Εθνών», σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με το Απόσπασμα Πρακτικού 2/13-01-2022 του Δ.Σ. του Ι.Ε.Π., εγκρίνουμε τη διεξαγωγή του εν λόγω εκπαιδευτικού προγράμματος, το οποίο διοργανώνεται από το Αριστοτέλειο Κολλέγιο Θεσσαλονίκης, και απευθύνεται σε μαθητές/τριες Γυμνασίων και Λυκείων Γενικής Εκπαίδευσης, δημόσιων και ιδιωτικών σχολικών μονάδων, για το σχολικό έτος 2021-22.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν στο τηλέφωνο 2310471711 με τις Υπεύθυνες κ.Διαμαντή Νανά και κ.Πανοπούλου Έλενα ή να επισκέπτονται την ιστοσελίδα : www.aristoteliocollegemun.weebly.com