To ΕΠΑ.Λ. Καστοριάς προτίθεται   να πραγματοποιήσει εκπαιδευτική επίσκεψη το Χιονοδρομικό κέντρο Πισοδερίου (Βίγλα) την Παρασκευή 4-3-2016. Θα συμμετάσχουν 200 μαθητές και 7 συνοδοί καθηγητές.

Προκειμένου να επιλεγεί το ταξιδιωτικό γραφείο που θα οργανώσει την παραπάνω μετακίνηση , καλούμε τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στο ΕΠΑ.Λ. Καστοριάς (ΕΠΑ.Λ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ εργατικές κατοικίες Καστοριάς 52100, τηλ. 24670-28206) σφραγισμένη προσφορά μέχρι την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου 2016 και ώρα 12:00, στην οποία  πρέπει να αναφέρεται η τελική συνολική τιμή της εκδρομής.

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν από εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το  Λύκειο μέχρι την ανωτέρω ημερομηνία και ώρα. Οι προσφορές θα ανοιχτούν αμέσως  μετά τη λήξη της προθεσμίας ενώπιον επιτροπής καθηγητών, αντιπροσώπων των μαθητών και αντιπροσώπων του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.