To 4ο Γυμνάσιο Καστοριάς προτίθεται   να πραγματοποιήσει τριήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στη Βουλή των Ελλήνων από 7/04/2016 μέχρι 9/04/2016 (2 διανυκτερεύσεις 7 και 8/4/2016). Θα συμμετάσχουν 46 +/-3 μαθητές και τρείς (3) συνοδοί καθηγητές.

Προκειμένου να επιλεγεί το ταξιδιωτικό γραφείο που θα οργανώσει την παραπάνω μετακίνηση, καλούμε τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στο 4ο Γυμνάσιο Καστοριάς (Λεωφόρος Κύκνων και Νεύτωνος, 52100 Καστοριά τηλ. 24670-82072) σφραγισμένη προσφορά μέχρι την Παρασκευή 5 Φεβουαρίου 2016 και ώρα 11:30, στην οποία  θα πρέπει να αναφέρεται η τελική συνολική τιμή της εκδρομής (με ΦΠΑ) καθώς και η τιμή ανά μαθητή.

Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν από εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το  σχολείο μέχρι την ανωτέρω ημερομηνία και ώρα. Οι προσφορές θα ανοιχτούν αμέσως  μετά τη λήξη της προθεσμίας και δίνεται η δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους να παραβρεθούν. Εκπρόθεσμες προσφορές ή προσφορές που δεν μπορούν να συγκριθούν όπως έχει ζητηθεί δεν θα ληφθούν υπόψη.

Συνημμένα:
Download this file (ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ.doc)ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ.doc[ ]85 kB